Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Úspěšná sportovní výprava na Slavata triatlon

Úspěšná sportovní výprava na Slavata triatlonDatum konání:
26.5.2022

Dne 26. 5. 2022 jsme se s dětmi zúčastnili triatlonu v Hrádku nad Nisou pořádaném p. Slavatou v krásném areálu kempu Kristýna. Když jsme přijeli na místo konání závodu, vřele nás přivítal sám p. Slavata a popřál dětem mnoho úspěchů. Závod se skládal ze tří částí - běh, jízda na kole a opět běh.

Pečlivě jsme vybírali ten správný tým, který nám přiveze pár medailí.  Naděje byly veliké a také se splnili. 

První startovaly menší děti, jejich nervozita byla obrovská, ale jakmile se odstartovalo, vystřelily na dráhu a nic je nezastavilo, až konečná páska. Jen Kristýnka nám trochu vyjela mimo trať, ale byla velice šikovná, ničeho se nezalekla a našla cestu zpět.  Sice se nedostala na bednu vítězů, ale vítěz byla pro nás, tety, jak to bezvadně zvládla. Přesto se náš tým radoval, František získal 3. místo a Jára 2. místo.

A již se na start připravovali další borci, Sebík, Jiřík a Natálka. Nejrychleji vystartoval Sebík, nakonec si doběhl a dojel pro 3. místo, jeho radost neznala mezí.

Na startu se mezitím připravili Adrianka a Barunka. Adrianka si doběhla pro krásné 2. místo. Neustále opakovala, že tomu nevěří a měla neskutečnou radost, kterou dávala patřičně najevo.

V další kategorii vyběhla na trať Vaneska, která si vůbec nevěřila, nakonec z toho bylo nádherné 1. místo. Štěstím nemohla ani mluvit.

Jako nejstarší vyběhla Natálie a i ta nám vybojovala úžasné 3. místo.

Závody se velice vydařily, naše děti dovezly domů 6 medailí (na které jsme moc pyšní) a plno zážitků. Na zpáteční cestě bylo velice veselo a živo.

Mockrát děkujeme p. Slavatovi, který zorganizoval závody pro děti z dětských domovů a nejen pro ty. Těšíme se na další spolupráci a plno nových zážitků.