Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Výlet po Turnovsku

Výlet po TurnovskuDatum konání:
11.5.2024

 

Druhý květnový víkend jsme se rozhodli, že prozkoumáme i jiné končiny než ty Jizerské a vyrazili jsme na Turnovsko. Bylo nádherně, počasí nám přálo a sluníčko hřálo na cestu. 

V první řadě nám přísluší poděkovat sponzorům, kteří nás obdarovali finančními prostředky. Jak jsme psali v předešlém článku, o jarních prázdninách v Kořenově, tak jsme si právě ty ušlé lyže vynahradili. Takže všem moooc děkujeme!! Protože takové jízdné pro všechny děti a tety je velmi nákladné, ani se nám tomu  nechtělo věřit. A samozřejmě jsme si dali něco  na zub, aby se nám lépe šlo.

Pěší pochod jsme zahájili v Sedmihorkách, kde jsme se krásným údolím postupně dostali na hrad Valdštejn, zrovna tam byly nějaké slavnosti, tak to bylo velice pěkné. Občerstvili jsme se zde a vyrazili opět na cestu. Putovali jsme krásnými lesy s obrovskými skalisky na zámek Hrubá skála, no to byla nádhera a poté jsme již scházeli zpátky na vlakové nádraží, kde jsme po cestě udělali zastávku  na zmrzlinu, aby nám nožičky lépe šlapaly.  

Výlet jsme si moc užili, těšíme se na další putování.  

Ještě jednou všem sponzorům převelice děkujeme