Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Život v době koronaviru

Život v době koronaviruobrázek dětí na senu

Všichni si uvědomujeme, že se náš život v době konoraviru změnil. Nemůžeme navštěvovat školu, zájmové kroužky, komunikujeme s kamarády  pouze přes počítače. Navzdory všemu máme výhodu, že na naší rodinné skupině je více dětí, se kterými můžeme trávit svůj volný čas. Tety nám zpestřují náš volný čas různými aktivitami.

Hodně času trávíme v podzimní přírodě a pozorujeme, jak se mění. Podzim je krásný. Při vycházkách sbíráme přírodniny a pak vytváříme koláže z listí, skřítky, zvířátka z kaštanů. Moc se nám líbí barevné listí, které používáme při focení.

Když je venku nevlídné počasí věnujeme se kreslení, výrobě výrobků z papíru, modelíny. Rádi děláme různé pokusy, které si hledáme na internetu. Využíváme i dlouhou chodbu v našem domečku ke sportovním aktivitám.

Paní ředitelka nám zajistila i on-line preventivní program - Když chceš, tak to dokážeš! Který se nám moc líbil.

Často se ptáme našich tet, zda dorazí čert a Mikuláš? Bylo by nám líto, kdyby letos nepřišeli, protože víme, že jsme celý rok moc hodné a zasloužíme si malý balíček plný dobrot. Začínáme se těšit na Vánoce i když budou jiné, ale i tak si je s tetama uděláme krásné.