Archive for Nezařazené

Začni správně!

Dne 8. 12. 2018 jsme se zúčastnili akce „Vánoční tematické setkání“. Akci pořádala nezisková organizace „Začni správně“, která pomáhá mladým lidem z dětského domova nebo pěstounské péče, aby se po odchodu postavili na vlastní nohy a byli schopni žít plnohodnotný a samostatný život. Pro děti byl připravený bohatý program: vánoční dílničky, hry, fotokoutek, dárečky, jídlo a pití, vánoční koledy. Akce se nám moc líbila 😄.
Gabriela Novotná

Předvánoční čas v dětském domově

Ježíškovými pomocníky se na chvíli staly děti a tety v dětském domově. Všichni vlastnoručně vyráběli výrobky na vánoční trh, který se uskutečnil 2. prosince 2018 u příležitosti rozsvícení vánočního stromku na náměstí ve Frýdlantu. Děti i tety byly nadšené, práce je bavila a obchod šel  „jako po másle“ a to díky laskavým návštěvníkům.

Přejeme krásné vánoční svátky.

Děkujeme za účast a těšíme se v příštím roce.

Za děti a zaměstnance DD

Zdeňka Ježowiczová

 

Deštenský běh (6.5.2016)

Deštenský běh 6.5.2016 – závod v orientačním běhu

Dětský domov Frýdlant reprezentovaly: Martina Horáčková, Kristýna Horáčková, Adélka Bekeová, Eva Siváková, Radka Mauerová, Jirka Kavúr a Kristínka Kajabová.

 

Byl krásný slunečný den, takže se dětem moc dobře závodilo. Všichni se moc těšily, hlavně na to, že uvidí ostatní, které už znají. Po krušném závodě – běhu po lese, si všichni zasloužily výborný oběd (hranolky a řízky …mňam). Paní ředitelka DD Dubá-Deštná si zahrála na zmrzlinářku a všem znaveným sportovcům dělala zmrzlinu.

bezci_DD2_2016

Naši borci se umístily následovně:

Kristínka Kajabová    1. místo

Martina Horáčková    1. místo

Adélka Bekeová         2. místo                      DD Frýdlant se umístil na krásném 2. místě.

Eva Siváková             3. místo

 

Všem dětem blahopřejeme a těšíme se na další závody.

Za doprovod teta Pavla a teta Lenka