Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Jarní prázdniny v Kořenově

Jarní prázdniny v KořenověDatum konání:
26.2.2024
Datum ukončení:
1.3.2024

Ve dnech 26. 2. - 1. 3. 2024 jsme vyrazili do Kořenova v Jizerských horách do staré horské chalupy, kde jsme strávili část jarních prázdnin. Mysleli jsme si, že budeme lyžovat a vyzkoušíme si běžky, ale bohužel sníh nebyl, tak jsme chodili po výletech. 

Velmi bychom chtěli poděkovat těmto firmám, které nám přispěly sponzorským darem na půjčovné na běžky: Frýdlantské strojírny Rasl A Syn a. s., Lázně Libverda a. s., Killich s. r. o. Moc si toho vážíme, opravdu jsme se na lyže těšili. Avšak finance využijeme na jiné sportovní či poznávací aktivity, na které se teď již těšíme. Ještě jednou děkujemeeee J 

První den příjezdu, jsme se ubytovali, rozdělili pokojíčky a hezky jsme se zabydleli. Po náročném vybalování jsme šli prozkoumat okolí a otestovat zahradu a prolézačky. V následujících dnech jsme výletovali a poznávali nová místa. Navštívili jsme nejstarší rozhlednu v Jizerských horách Štěpánku, cesta tam byla jaksi náročná, museli jsme se vyhýbat spousty popadaným stromům, ale nic není pro nás nemožné, i ti nejmenší a nejstarší to zvládli. J Další zastávkou pro nás byla studánka u chalupy v Tesařově, voda nás perfektně osvěžila a posilnila na další cestu. V okolí naší chalupy bylo mnoho bunkrů, a tak jsme se vydali na putování za bunkry, měli jsme štěstí a některé jsme mohli prozkoumat i zevnitř, to byla sranda. Dny ubíhaly a čas se nám krátil a nastal poslední večer, kdy jsme si mohli díky štědré dámě Veronice Banyakové vyrazit na závěrečnou večeři do restaurace.

Tímto bychom Vám chtěli velice poděkovat, moc si toho vážíme!  

No a pak už nic jiného nám nezbývalo, než se zabalit, poklidit a rozloučit se s horskou chalupou 10 v Kořenově.  

Těšíme se na další dobrodružství. 

Všem zmíněným sponzorům velmi pěkně děkujeme. 

Tety a děti z DD  

 

Všichni jsme si to moc užili a děkujeme moc kamarádce od tety za peněžitý dar, díky kterému jsme si dali úžasnou a hlavně výbornou večeři v nedaleké restauraci. Děkujeme hlavně tetám za úžasný pobyt a hlavně za jejich čas a trpělivost s námi.

Za všechny děti Eliška