Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně

Aktuálně


Štítky:Putování za Rumcajsem

Datum konání: 25. 3. 2023

V sobotu ráno se část dětí z DD vydala na turistický pochod Putování za Rumcajsem. V deset hodin jsme dorazili do krásného městečka v Českém ráji, Jičín, zde na náměstí byl start našeho putování. Vyzbrojeni velkou svačinou a chutí zažít velké dobrodružství jsme se vydali na cestu.

Více

Autor: Stavinohová Pavlína Publikováno dnes v 9:12

Výšlap na první zmrzlinu

Datum konání: 18. 3. 2023

Podnět na výšlap byl jasný…pěkné počasí a první točená zmrzlinka. Po cestě k cíli jsme viděli několik zvířátek, o kterých nám tety vyprávěly. Také jsme povídali o jaru, a jak se v přírodě projevuje. Po vystání velké fronty přišla ta sladká odměna – první točená  jahodová a vanilková.

Více

Autor: Hana Brožová Publikováno dnes v 8:13

Lumina Park Praha

Datum konání: 28. 1. 2023

V sobotu po dobrém obědě jsme se vydali na tajuplnou cestu do Prahy. Čekalo nás překvapení v podobě návštěvy Lumina parku. Byla to vlastně procházka v kempu Džbán, kde jsme si prošli pohádkou Alenka v říši divů.

Více

Publikováno 7. 2. 2023 11:35

Víkendové putování za přírodou a dinosaury

Datum konání: 14. 1. 2023 - 15. 1. 2023

V sobotu jsme s dětmi zabalily do baťohů svačinu, pití a vydali se do hor.  Čekala nás vyhlídka Paličník, kterou jsme chtěli pokořit. Autobus nás vyvezl na Smědavu, odkud jsme pokračovali po zelené k Černé Smědé. Pokračovali jsme na  Předěl, kde jsme se napojili na modrou, vyrazily Pod Klínový vrch.

Více

Autor: Tremlová Marcela Publikováno 17. 1. 2023 10:02